NT Expertai

Informacija


NT Expertai bg

Praktinė ir teorinė miškininkystė (video)

Publikavimo data: 14/12/2013


Mūsų kolega Darius Baublys įfilmavo ir pateikė labai vertingą filmuotą medžiagą apie teorinę ir praktinę miškininkystę, kurią pristato Lietuvos miškų savininkų asociacijos valdybos narys ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos miškininkystės konsultantas Romualdas Cicėnas, Aplinkos ministerijos Vyr. specialistė Zita Bitvinskaitė, girininkas Deivis Gribauskas. Tai labai vertinga informacija tiems kas turi miškus, juos prižiūri ir eksploatuoja.


NT Expertai bg

NT registro funkcionavimas

Publikavimo data: 30/11/2013


Valstybės registru (kadastru) laikoma teisinių, organizacinių, technologinių priemonių visuma, skirta registruoti Įstatymų nustatytus registro objektus, rinkti, kaupti, apdoroti, sisteminti, saugoti bei teikti fiziniams ir juridiniams asmenims registruojamų objektų kiekybinius, kokybinius, geografinius ir kitus duomenis bei dokumentus...


NT Expertai bg

Darbas su NT brokeriu ir kaip teisingai jį pasirinkti

Publikavimo data: 02/09/2013


Nekilnojamojo turto (NT) pardavimas yra svarbus įvykis gyvenime,  kadangi patys to nežinodami papildomai galime gauti arba prarasti tūkstantines sumas. NT brokerio (tarpininko, agento, vadybininko) darbas - padėti Jums surasti pirkėją bei gauti didžiausią galimą pinigų sumą už Jūsų parduodamą NT, saugiai ir be galvos skausmo įvykdyti sandorį. Todėl yra labai svarbu tinkamai pasirinkti žmogų, kuriuo turėsite pasikliauti.


NT Expertai bg

Kaip rodyti būstą

Publikavimo data: 02/08/2013


Nors nekilnojamojo turto pirkėjai ieško būsto pagal konkrečius kriterijus vietą, plotą, aukštą, išplanavimą ir t.t., tačiau labai dažnai galutinis sprendimas būna paremtas emocijomis, o ne logika, ypatingai kai renkasi iš kelių variantų.


NT Expertai bg

Kaip paruošti namus pardavimui

Publikavimo data: 02/08/2013


Pasibaigus tiems laikams, kai buvo graibstoma bet kas ir už bet kiek ir kai karaliavo skelbimai laikraščiuose su tokiomis žinutėmis, kaip „2 kamb. butas Žirmūnuose 5/5, suremontuotas, skubiai, kaina 250 000 lt, skambinti tik po darbo val. tel. 252222222",  daug daugiau dėmesio kreipiama į objekto pristatymą, nuotraukų kokybę bei „ pirmąjį įspūdį". Juk visiems aišku, kad norint parduoti automobilį, reikia išvalyti dėmes, nuplauti, uždėti naujus ratlankius, pašalinti smulkius gedimus ar įbrėžimus bei nemalonų kvapą, - nei viename automobilių turguje nerasime siūlomo nešvaraus netvarkingo automobilio... Tas pats ir parduodant nekilnojamąjį turtą. Prieš įsileidžiant nekilnojamojo turto konsultantą į namus, BŪTINA bent jau susitvarkyti kambarius, patraukti nereikalingus daiktus, nukraustyti ir suplauti indus. Kai ateina klientas, namai būti tvarkingi, ne tik atrodyti gražiai, bet ir kvepėti. Vonioje galite uždegti žvakę... Kai parduodami nauji objektai, dar negyventi, rekomenduojama vonioje pakabinti rankšluostį, chalatą, padėti žvakę, ant stalo palikti laikraštį, prieškambaryje padėti šlepetes... Tai suteikia būstui jaukumo. Jei laiptinėje perdegė lemputė, nelaukite, kol kas iš kaimynų pakeis, pasirūpinkite tuo patys, kad potencialus buto pirkėjas neišsisuktų kojos, dar nepasiekęs jūsų buto. Individualiems namams labai svarbi aplinka, pasėta žolytė, surinktos bei išvežtos statybinės šiukšlės bei atliekos..."


NT Expertai bg

Dokumentai reikalingi notariniam pardavimo sandoriui sudaryti

Publikavimo data: 03/06/2013


PARDAVĖJUI (savininkui ar bendrasavininkui)


NT Expertai bg

Kaip brangiau parduoti savo būstą

Publikavimo data: 25/05/2013


Informacija atnaujinama ...